Dziadek to starszy, około  10 – letni piesek.

Dziadek trafił do nas niecały rok temu, mocno wystraszony błąkał się po ulicach Tarnobrzega. Ma sporo lat, na pewno ponad 10. Bał się człowieka, uciekał jeśli zobaczył wyciągnietą rękę w jego kierunku.

Ale czas mijał, nikt Dziadkowi nie robił żadnej krzywdy, każdy witał się z nim miłym słowem i próbował pogłaskać. I w końcu zaufał, podchodzi, merda ogonem i czeka na głaskanie, ale nadal boi się ręki podniesionej nad nim.

Zamieszkał na dużym wybiegu przy wejściu do Schroniska, więc wita nas i wszystkich gości. Jest całkowicie bezkonfliktowy w stosunku do innych psów. Wiemy, że miał bardzo trudne życie, żył w ciągłym strach przed swoimi właścicielami a na starość został wyrzucony.

U nas ma dobre warunki, ale najlepsze miałby w kochającym domu. Mamy nadzieję, że ktoś zapewni mu opiekę i godne warunki na ostatnie lata jego życia.

Trafił do nas bardzo wychudzony, zaniedbany, bał się człowieka i praktycznie całą zimę przespał w budzie, a wychodził z niej tylko się załatwić. Jednak po pewnym czasie się „odrodził”. Cieszy się na widok człowieka, pozwala się pogłaskać, ale trzeba to robić z ostrożnością. Bardzo dobrze dogaduje się z innymi psiakami.

Diedeczek prawdopodobnie słabo widzi. Jest zaszczepiony, wykastrowany, odrobaczony i zaczipowany

Dziadek to starszy, około 10 – letni piesek- Odszedł za Tęczowy Most
Tagi:                

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *