TYLKO Z POMOCĄ SILNYCH JESTEŚMY W STANIE POMÓC SŁABSZYM

Jeśli ktoś zechciałby pomóc nam i naszym zwierzętom, będziemy bardzo wdzięczni.  Każda pomoc jest bardzo ważna, czy to pomoc stała, chwilowa, czy też  jednorazowa. Przejrzyj wszystkie opcje i wybierz tę , która Ci odpowiada. Zyskasz wiernych i oddanych przyjaciół. 

ADOPCJA WIRTUALNA – TO JEST ŁATWE

Często ludzie chcieliby przygarnąć pieska, ale z jakichś powodów nie mogą tego zrobić. Kochają zwierzęta, ale z braku czasu nie mogą zabrać zwierzaka do domku. Dobra wiadomość dla wszystkich kochających zwierzęta jest taka, że możemy adoptować przyjaciela wirtualnie.Wystarczy wejść w  “adopcje ” wybrać psa lub kota i powiadomić nas o tym.  Adopcja wirtualna to zobowiązanie do comiesięcznych wpłat na rzecz wybranego psa. Adoptowany wirtualnie pies lub kot dzięki swoim opiekunom ma na koncie środki pozwalające na jego utrzymanie  leczenie, pożywienie i socjalizacji

Pamiętaj:

  • w każdej chwili możesz zrezygnować z pomocy (prosimy o powiadomienie nas o tym mailowo)
  • każdy pies może mieć kilku opiekunów wirtualnych
  • przy prezentacji wybranego psa umieścimy Twoje imię i nazwisko bądź nick wraz z informacją, że jesteś jego wirtualnym opiekunem
  • w każdej chwili możesz prosić o dodatkowe informacje lub zdjęcia swojego podopiecznego, możesz go również odwiedzać.

POMOC FINANSOWA.

Jesteśmy Stowarzyszeniem, , które nie nie prowadzi działalności gospodarczej. Utrzymujemy się dzięki pomocy ludzi dobrej woli ,oraz ze składek, które wpłacają członkowie stowarzyszenia. Co roku bierzemy udział w przetargu na opiekę nad bezdomnymi zwierzętami z naszego regionu. Umożliwia nam to ratowanie życia i zapewnienie opieki zwierzakom z naszej gminy.   Każdy grosz jest na wagę złota. Za pieniądze otrzymane od Państwa robimy remonty, kupujemy kojce, poprawiamy dobrostan zwierząt mieszkających w Schronisku. Jeśli ktoś zechciałby wpłacić choćby małą kwotę , będziemy bardzo wdzięczni

Tarnobrzeskie Stowarzyszenie ” Chrońmy Zwierzęta”
nr konta: PKO Bank Polski S.A 86 1020 4913 0000 9902 0123 8807

PRZEKAŻ KARMĘ, OBDARUJ NAS NIEPOTRZEBNYMI PRZEDMIOTAMI.

KAŻDY MOŻE POMÓC W PROSTY SPOSÓB.
Masz rzeczy ,które  są już niepotrzebne , a dla nas są niezbędne , szczególnie zimą: koce , ręczniki  itp

Rzeczy bez których zwierzę  może żyć , ale są bardzo przydatne: miski , legowiska, smycze , obroże

Karma , której nigdy nie jest za dużo: sucha karma , puszki , makaron

Za każdą rzecz będziemy wdzięczni , jeśli chcesz coś podarować naszym zwierzakom , skontaktuj się telefonicznie lub o prostu nas odwiedź.

DOM TYMCZASOWY

Często na adopcje pies lub kot czeka nawet kilka miesięcy. Ogromną pomocą w tym przypadku są osoby oferujące psu Dom Tymczasowy, czyli po prostu biorą go do siebie na czas gdy nie znajdzie swoich docelowych właścicieli.

Oczekiwanie na adopcję w bezpiecznym miejscu, pod troskliwym okiem opiekuna i na dobrym wikcie wielokrotnie przesądza o tym, że pies szybko ten nowy dom znajduje.. Trafiając do domu tymczasowego pies ma możliwość przebywania w normalnych warunkach, ustabilizowania swojego zdrowia i psychiki, a tymczasowy opiekun ma możliwość dokładnej obserwacji psa, po to, by dowiedzieć się jak najwięcej o jego zwyczajach i reakcjach. Najczęściej bada się reakcje psa na gości w domu, inne psy na spacerach, ludzi o określonych cechach, obce lub własne koty, dzieci i wszystko co ważne w codziennym życiu z psem. Dzięki temu my możemy dużo trafniej dobrać mu nowych właścicieli i otoczenie.

Faktem jest, że ludzie chętniej adoptują psy, które mieszkały wcześniej w domach tymczasowych niż wprost ze schroniska. Jedno jest pewne: pies przebywający w dobrym Domu Tymczasowym jest do adopcji na pewno dużo lepiej przygotowany.
Jeśli masz tylko warunki , trochę czasu i chęci ,a los zwierząt nie jest Ci obojętny skontaktuj się z Nami

ZOSTAŃ CZŁONKIEM STOWARZYSZENIA LUB WOLONTARIUSZEM. 

JEŚLI CHCESZ ZOSTAĆ CZŁONKIEM STOWARZYSZENIA

Wystarczy zgłosić się do nas, wypełnić deklarację  i wpłacić minimalną składkę członkowską 10zł miesięcznie. Składki są w całości przeznaczane na pomoc naszym zwierzętom.

JEŚLI CHCESZ BYĆ WOLONTARIUSZEM 

jesteś osobą pełnoletnią, to po prostu przyjdź do nas.Osoby małoletnie muszą być pod opieką osoby dorosłej, lub mieć pisemną zgodę od rodziców.  Możesz wychodzić z psiakami na spacer, bawić się z nimi , karmić, szkolić . To na prawdę sama przyjemność dla człowieka, a dużo szczęścia dla psiaka.